آشنایی با برند TOPTUL تاپ تول

آشنایی با برند TOPTUL تاپ تول :

برند TOPTUL تاپ تول در سال ۱۹۸۱ در تایوان شروع به فعالیت کرده است و با تولیدات منحصر به فرد خود توانسته در عرصه صادرات به بسیاری از کشورها صاحب صنعت شده است.

همچنین ماهم خواهان بهترینها برای صنعتگران و تعمیرکاران هستیم . TOPTUL تاپ تول توانسته از سد استاندارد سختگیرانه  ANSI و ASME آمریکا بگذرد . TOPTUL تاپ تول ارائه دهنده ابزار آلات دستی مورد نیاز در صنایع : نفت ْ گاز و پترو شیمی ْ خودرو سازی ْ هوافضا ْ فولاد وغیره می باشد .

ابزار آلات تاپ تول تایوان با بیش از ربع قرن تولید و تجربه موفق ، همواره بدنبال توسعه کیفیت بوده است و با صادرات ابزارآلات خود به بیش از ۱۶۸ کشور جهان همیشه پیشگام بوده و سعی در نهایت دقت در تولید را داشته است .

لازم به ذکر است محصولات تولیدی TOPTUL تاپ تول به مبلغ یک میلیون دلار تحت بیمه آمریکای شمالی می باشد . تمامی تولیدات آن فراتر از استاندارد بین المللی است .

ISO9001 : 2000 و گواهی همچنین گواهی کنترل کیفیت دانشگاه صنعتی امیر کبیر خود موید این مطلب است که ابزارهای تولیدیTOPTUL تاپ تول دو برابر حد استاندارد بین المللی است .

 

TOPTUL تاپ تول - نمایندگی ابزار آلات دستی - 09125000923

TOPTUL تاپ تول – نمایندگی ابزار آلات دستی – ttfp.ir

ام برند TOPTUL تاپ تول از مخفف TOP Tool گرفته شده است. در سال ۱۹۸۱ کمپانی روتار(ROTAR) به قصد ورود به تولید ابزار با کیفیت شرکت تاپ تول را راه‌اندازی کرد. از سال ۱۹۹۴ این شرکت فعالیت جهانی خودش را شروع کرده است. برنامه فعلی تاپ تول  داشتن قیمت رقابتی، افزایش کیفیت و طراحی برای متخصصان صنایع است. تاپ تول نزدیک ۳۵ سال است که ابزار تولید می‌کند. این شرکت در تایوان مشغول به کار است. تلاش تاپ تول بهبود روش‌های تولید و استفاده بیشتر از فولاد در محصولات برای افزایش کیفیت در کنار تولیدات نوآورانه است. در حال حاضر تاپ تول  نزدیک به ۶۰۰۰ نوع ابزار تولید میکند .

 

TOPTUL تاپ تول - نمایندگی ابزار آلات دستی - 09125000923

بکس بادی – ابزار آلات مکانیکی – ttfp.ir

Toptul به معنی «ابزار های برتر» میباشد. برند  تاپ تول از «تولید بهترین ابزار» الهام گرفته شده است و چشم انداز آن  توسعه برای تولید محصولات مدرن می باشد.

با گوشه ایی از ابزار آلات TOPTUL تاپ تول آشنا شوید:

این برند ساخت تایوان و تولید کننده ی ابزار آلات دستی میباشد. که از انواع آن میتوان به پیچ گوشتی، آچار آلات، انبر ها و جغجغه ها و از نو آوری های آن میتوان به بکس، جعبه بکس و ابزار آلات تخصصی مکانیکی اشاره کرد؛ از نو آوری های آن بکس و جعبه و ابزار آلات است.

محصولات این شرکت از آلیاژهای  فوق العاده ی کروم و وانادیوم و فولادهای خاص ابزارسازی  با استفاده از تکنولوژی های مدرن  تولید و کنترل کیفیت دقیق ساخته شده که در حال حاضر طیف گسترده ی این ابزارها شامل ۳۰۰۰ نوع ابزار حرفه ای می باشد .

وجه تمایز تامین تجهیزات فنی پارسه ارائه خدمات و مشاوره های تخصصی بازرگانی و تجربه اندوخته شده از سال ها فعالیت در امر واردات ، تولید، تهیه و توزیع  ابزار آلات صنعتی و با در نظر  گرفتن کاهش هزینه ها، سرعت و رضایت مشتریان می باشد.

 

TOPTUL تاپ تول - نمایندگی ابزار آلات دستی - 09125000923

ست آچار بکس – ttfp.ir

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *